O firmě

KDO JSME?

TRADEBANK je nadnárodní franchizingová společnost, zabývající se moderním způsobem výměnného obchodování (tzv. multilaterální barter).

Klienti na celém světě (malé, střední i velké firmy nejrůznějšího možného zaměření) spolu prostřednictvím TRADEBANK obchodují na bázi bezhotovostního zúčtování vzájemných plateb.

HISTORIE

Na jaře roku 1998 zorganizovali John Davis, president TRADEBANK INTERNATIONAL a Ed Ewans, president TRADEBANK CANADA, prostřednictvím česko-severoamerické obchodní komory, seminář v Praze, jehož cílem mělo být seznámení českých firem s obchodováním prostřednictvím TRADEBANK a s možnostmi, které systém TRADEBANK nabízí při exportu na americký trh.

Součástí mise bylo rovněž uskutečnění výběrové řízení na partnera, který by systém TRADEBANK rozběhl v ČR. Od začátku roku 1999 se začal systém TRADEBANK provozovat v České republice.

SOUČASNOST

Nyní je TRADEBANK SERVICE, spol. s.r.o správcem systému TRADEBANK v České republice. Prostřednictvím svých regionálních zastoupení (která systematicky zřizuje) vytváří obchodní příležitosti, řídí a eviduje bezhotovostní obchody stovkám společností nejrůznějšího zaměření z celé České republiky.

TRADEBANK INTERNATIONAL

TRADEBANK INTERNATIONAL Corp. je jednou z největších obchodních výměnných organizací na světě, s pobočkami v USA, Kanadě, České republice a na Slovensku. TRADEBANK INTERNATIONAL svoji činnost zahájila v roce 1987 v Atlantě. V současné době v systému TRADEBANK obchoduje více než 7000 společností, které nabízejí statisíce různých výrobků a služeb. Vzhledem k propracovanému systému rozvoje, založeného na postupném budování regionálních zastoupení, se počet klientů i obchodní obrat zvyšuje ročně o 15 – 20%.